O kancelarii

Do sukcesów z ostatnich lat dodajemy kolejny tytuł „ORŁY PRAWA 2023” za zajęcie II miejsca w Łomiankach. W poprzednich latach kancelaria zdobywała tytuł „ORŁY PRAWA” w latach 2022 oraz 2021 w za zajęcie II miejsca w Łomiankach oraz tytuł laureata w plebiscycie „ORŁY PRAWA 2021” w Warszawie.

Kancelaria adwokacka adw. Lilianna Skiba - Warsaw

orły 2019

Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy swoim Klientom indywidualne podejście do ich potrzeb, zaangażowanie oraz wysoki poziom świadczonych usług.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa prawnego przy podejmowaniu decyzji gospodarczych i życiowych. Prowadzimy sprawy na obszarze całego kraju, we wszystkich dziedzinach prawa.

W szczególności specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie cywilnym, prawie rodzinnym i odszkodowaniach. Świadczymy zarówno usługi doradcze jak i uczestniczy w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Zajmujemy się również prowadzeniem mediacji oraz wspieramy naszych klientów w trakcie prowadzonych negocjacji. Współpracujemy z innymi kancelariami prawnymi, notariuszami, komornikami oraz doradcami podatkowymi, co wpływa pozytywnie na poziom świadczonych naszym Klientom usług prawnych.

adwokat Lilianna Skiba
adwokat Lilianna Skiba

Właścicielka kancelarii, adw. Lilianna Skiba wpisana jest na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w warszawskich kancelariach prawnych świadczących kompleksowe usługi prawne osobom fizycznym a także podmiotom gospodarczym. Posiada również kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w działach prawnych oraz personalnych międzynarodowych korporacji oraz polskich przedsiębiorstw. Poza prawniczym wykształceniem, posiada również gruntowną wiedzę z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w organizacji, zdobytą podczas wielu szkoleń (m.in. studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Wydziale Zarządzania Politechniki Wrocławskiej).  Jest również członkiem Sekcji prawa pracy oraz Sekcji prawa rodzinnego działających przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Kancelaria adwokacka adw. Lilianna Skiba

Adw. Lilianna Skiba jest również certyfikowanym mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Specjalizuje się w mediacjach z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego. Wpisana jest na listę stałych mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Kancelaria posiada zaszczytny tytułu “Kancelarii Przyjaznej Mediacji”

Kancelaria jest certyfikowanym Partnerem Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Związku Dużych Rodzin “Trzy Plus” w programie wsparcia dla rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny